Simple social icons (8.x-3.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Description
ru: Описание

en: Email settings
ru: Настройки электронной почты

en: Summary
ru: Сводка

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Url
ru: Url-адрес

en: Custom
ru: Собственная

en: Source
ru: Источник

en: First
ru: Первый

en: Third
ru: Третий

en: Fourth
ru: Четвертый

en: Fifth
ru: Пятый

en: Sixth
ru: Шестой

en: Radius
ru: Радиус

en: About
ru: Информация

en: Icon size
ru: Размер значка

en: Twitter settings
ru: Настройки Twitter

en: Spacing
ru: Интервалы

[ctx: date_order]
en: Second
ru: Второй
