Simple social icons (8.x-3.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Url
sq: Adresa Url

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
