Simple social icons (8.x-3.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Description
sv: Beskrivning

en: Email settings
sv: Inställningar för e-post

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Url
sv: URL

en: Custom
sv: Anpassad

en: Source
sv: Källa

en: First
sv: Första

en: Third
sv: Tredje

en: Fourth
sv: Fjärde

en: Fifth
sv: Femte

en: Radius
sv: Radie

en: About
sv: Om

[ctx: date_order]
en: Second
sv: Andra
