Simple social icons (8.x-3.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Description
tr: Açıklama

en: Email settings
tr: E-posta ayarları

en: Summary
tr: Özet

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Custom
tr: Özel

en: Source
tr: Kaynak

en: First
tr: Birinci

en: Third
tr: Üçüncü

en: Fourth
tr: Dördüncü

en: Fifth
tr: Beşinci

en: About
tr: Hakkında

[ctx: date_order]
en: Second
tr: İkinci
