Simple social icons (8.x-3.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Source
ug: مەنبە

en: First
ug: بىرىنچى

en: About
ug: ھەققىدە
