Simple social icons (8.x-3.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Email settings
vi: Thiết lập thư điện tử

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Source
vi: Nguồn

en: First
vi: Đầu tiên

en: Third
vi: Thứ ba

en: Fourth
vi: Thứ tư

en: Fifth
vi: Thứ năm

en: Sixth
vi: Thứ sáu

en: About
vi: Giới thiệu
