Simple Style Guide (2.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Pattern
ar: النموذج

en: text
ar: نص

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: About
ar: حول
