Simple Style Guide (2.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: text
cs: Text

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: About
cs: Popis

en: Patterns
cs: Vzory

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
