Simple Style Guide (2.0.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: text
eu: testua

en: About
eu: (r)i buruz

en: TODO
eu: Egiteko dago

en: Patterns
eu: Ereduak
