Simple Style Guide (2.0.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Pattern
he: פורמט

en: text
he: טקסט

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: About
he: אודות

en: TODO
he: לביצוע

en: Patterns
he: דפוסים
