Simple Style Guide (2.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Pattern
hr: Uzorak

en: text
hr: tekst

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: About
hr: Opis

en: Patterns
hr: Obrasci
