Simple Style Guide (2.0.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Pattern
lt: Šablonas

en: text
lt: tekstas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: About
lt: Apie

en: Patterns
lt: Šablonai
