Simple Style Guide (2.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Pattern
lv: Modelis

en: text
lv: teksts

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: About
lv: Par
