Simple Style Guide (2.0.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: text
pl: tekst

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: About
pl: O stronie

en: Patterns
pl: Wzory
