Simple Style Guide (2.0.1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Description
ast: Descripción

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: text
ast: testu

en: Select list
ast: Esbilla
