Simple Style Guide (2.0.1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: ID
az: İD

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Pattern
az: Nümunə

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: About
az: Haqqında

en: Radios
az: Radiolar
