Simple Style Guide (2.0.1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Patterns
bo: དཔེ་ཡིག

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན
