Simple Style Guide (2.0.1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: ID
ne: परिचय

en: About
ne: बारेमा
