Simple Style Guide (2.0.1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
