Simple Style Guide (2.0.2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Description
be: Апісанне

en: File
be: Файл

en: Date
be: Дата

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: About
be: Аб

en: forms
be: формы
