Simple Style Guide (2.0.2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: File
cy: Ffeil

en: Date
cy: Dyddiad

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Select list
cy: Dewis rhestr
