Simple Style Guide (2.0.2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Description
eo: Priskribo

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: ID
eo: Identigilo

en: Select list
eo: Selekta listo
