Simple Style Guide (2.0.2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Date
fil: Petsa

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Preview
fil: Masdan muna
