Simple Style Guide (2.0.2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: File
is: Skrá

en: Date
is: Dagsetning

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: ID
is: Kenni

en: table
is: tafla

en: About
is: Um
