Simple Style Guide (2.0.2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Date
kk: Датасы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау
