Simple Style Guide (2.0.2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: text
km: អត្ថបទ

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: About
km: អំពី
