Simple Style Guide (2.0.2) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Description
ku: دەربارە

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: text
ku: دەق

en: About
ku: دەربارە
