Simple Style Guide (2.0.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: About
se: Birra
