Simple Style Guide (2.0.2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: File
sl: Datoteka

en: Date
sl: Datum

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: About
sl: O modulu
