Simple Style Guide (2.0.2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: ID
sr: ИД

en: Pattern
sr: Образац
