Simple Style Guide (2.0.2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Description
te: వివరణ

en: File
te: ఫైల్

en: Date
te: తేదీ

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: About
te: గురించి
