Simple Style Guide (2.0.2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Description
ur: وضاحت

en: File
ur: فائل

en: Date
ur: تاریخ

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Preview
ur: جائزہ

en: ID
ur: شناخت
