Simple Style Guide (2.0.2) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Description
vi: Mô tả

en: File
vi: Tập tin

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Preview
vi: Xem trước

en: ID
vi: Mã

en: table
vi: bảng

en: Textfield
vi: Trường văn bản

en: Pattern
vi: Mẫu

en: text
vi: văn bản

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: Color Palette
vi: Bảng màu

en: About
vi: Giới thiệu

en: Patterns
vi: Các mẫu

en: Fieldset
vi: Nhóm trường

en: Textarea
vi: Hộp văn bản
