Simple Style Guide (2.0.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: File
bn: ফাইল

en: Date
bn: তারিখ

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: About
bn: সম্পর্কে
