Simple Style Guide (2.0.1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: File
ca: Fitxer

en: Date
ca: Data

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: table
ca: taula

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Pattern
ca: Patró

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: About
ca: Detalls

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: Patterns
ca: Patrons

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
