Simple Style Guide (2.0.1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: File
et: Manus

en: Date
et: Kuupäev

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Pattern
et: Muster

en: text
et: tekst

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: About
et: Programmist

en: Radios
et: Raadionupud

en: Patterns
et: Mustrid
