Simple Style Guide (2.0.1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Description
jv: Katrangan

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: About
jv: Ngenani
