Simple Style Guide (2.0.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: text
ka: ტექსტი
