Simple Style Guide (2.0.1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: table
kn: ಟೇಬಲ್

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: text
kn: ಪಠ್ಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು
