Simple Style Guide (2.0.1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: File
nn: Fil

en: Date
nn: Dato

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Select list
nn: Listevalg
