Simple Style Guide (2.0.1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: File
os: Файл

en: Date
os: Датæ

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
