Simple Style Guide (2.0.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ
