Simple Style Guide (2.0.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Date
sq: Data

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: About
sq: Informacione
