Simple Style Guide (2.0.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Description
ug: بايانى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: text
ug: تېكىست

en: About
ug: ھەققىدە
