Simple Style Guide (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: File
he: קובץ

en: Date
he: תאריך

en: Password
he: סיסמה

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Pattern
he: פורמט

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: About
he: אודות

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו

en: TODO
he: לביצוע

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי
