Simple Style Guide (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Password
lv: Parole

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Pattern
lv: Modelis

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: About
lv: Par

en: Radios
lv: Radiopogas
