Simple Style Guide (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: File
fi: Tiedosto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Password
fi: Salasana

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Select list
fi: Valintalista

en: About
fi: Tietoja

en: Radios
fi: Radionapit

en: Fieldset
fi: Kenttäryhmä

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut

en: Textarea
fi: Tekstialue
