Simple Style Guide (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: File
oc: Fichièr

en: Date
oc: Data

en: Password
oc: Senhal

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Pattern
oc: Motiu

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: About
oc: A prepaus

en: Fieldset
oc: Grop de camps

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar
