Simple Style Guide (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: Password
ps: پټ توری

en: Preview
ps: مخليد

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
