Simple Style Guide (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Date
bs: Datum

en: Password
bs: Lozinka

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Select list
bs: Select lista
